Samsung telefonų dėklai silikoniniai atverčiami odiniai plastikiniai


Subkategorijos

 • Galaxy S9 Plus
 • Galaxy S9

  Samsung s9 dėklai: kokius rinktis?

  Telefonams skirtų aksesuarų pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai didelis, tad norintys apsaugoti ar papuošti savo mobilųjį įrenginį neretai kelia klausimą, ką vertėtų pasirinkti. Įvairių galimybių yra tikrai daug, tad nieko keisto, ad taip dažnai teiraujamasi, kokie Samsung s9 dėklai gali būti geriausiu pasirinkimu. Pardavimo vietose, kuriose prekiaujama mobiliųjų telefonų aksesuarais, rasime iš tiesų didelį įvairių dėklų asortimentą, taigi, kokios produkcijos įsigijimą vertėtų apsvarstyti?

  Odiniai dėklai Samsung s9 telefonams

  Jei ieškoma tikrai solidaus ir ilgaamžio sprendimo, odiniai Samsung s9 dėklai gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Niekam ne paslaptis, kad oda yra labai patvari medžiaga, iš kurios pagaminta produkcija gali tarnauti tikrai ilgą laiką, taigi, tokio dėklo įsigijimas gali būti iš tiesų puikia investicija. Palanku ir tai, kad tokių dėklų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad galima rinktis iš įvairių siūlomų dėklų tipų. Tai gali būti ir įmaunami dėkliukai, ir dėklai-knygelės (šis pasirinkimas yra pats populiariausias), ir dėklai-dangteliai, apsaugantys nugarinę telefono dalį. Tuo atveju, jei nuspręsite rinktis dėklą, apsaugantį tik vieną telefono pusę, reikėtų pagalvoti ir apie tai, kaip apsaugosite telefono ekraną – galite įsigyti apsauginių plėvelių, ir t.t.

  Silikoniniai Samsung s9 dėklai

  Silikoniniai dėklai šiuo metu yra taip pat gana populiarūs. Dažną tokių dėklų pasirinkimą lemia gana nedidelė kaina, tad tuomet, jei dėklo įsigijimui nenorima skirti daug pinigų, galima pagalvoti apie tokią pasirinkimo galimybę. Galite būti garantuoti, kad šių dėklų asortimentas leis net patiems išrankiausiems pirkėjams atrasti palankiausius pasirinkimus, o minkšta apsauginė medžiaga leis išvengti įvairių galimų mobilaus įrenginio pažeidimų. Silikoniniai, kaip ir odiniai dėkliukai, gali būti skirti abiejų telefono pusių apsaugai arba tik telefono nugarėlei, tad pasvarstykite, kuri šių galimybių galėtų būti palankesnė. Jei dėklas apsaugos tik vieną telefono dalį, nepamirškite įsigyti ir papildomų aksesuarų, skirtų apsaugoti telefono ekraną.

  Kokius dar dėklus galima rinktis?

  Taip pat rinkoje siūlomi plastikiniai Samsung s9 dėklai, kurie, kaip ir silikoniniai, yra ganėtinai nebrangūs. Iš plastiko pagaminti dėkliukai gali būti kelių skirtingų tipų, tad jūs visada galite pasirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančią galimybę. Taip pat šiuo metu galima rasti dėklų, kurie yra pagaminti iš gana neįprastų medžiagų (pavyzdžiui, iš medienos), ir tokie aksesuarai visada gali suteikti mobiliajam įrenginiui dar daugiau išskirtinumo. Jei telefonas yra neatsiejama jūsų stiliaus detalė, galite pagalvoti ir apie įvairius nestandartinius pasirinkimus, kurių šiuo metu tikrai nestinga.

  Ar tikrai būtina rinktis telefono dėklą?

  Kai nusiperkamas naujas mobilusis įrenginys, visada norima, kad jis tarnautų kuo ilgesnį laiką, ir mintyse žadama, kad telefonas bus saugomas nuo subraižymų ar kitų pažeidimų. Vis dėlto, jei nėra naudojamas telefono dėklas, tą padaryti gali būti tikrai labai sudėtinga, o kartais – tiesiog neįmanoma. Nesvarbu, kur laikote telefoną, - kišenėje ar rankinėje, jo ekraną ir nugarinę dalį gali pažeisti šalia esantys daiktai bei trintis, o telefono taisymas neretai kainuoja tikrai nepigiai. Taigi, jei norite to išvengti, verta pagalvoti apie telefono dėklo įsigijimą – tikrai rasite tokį, kuris jums labiausiai patiktų.

  Tuo atveju, jei nesate tikri, kokie Samsung s9 dėklai gali geriausiai pasiteisinti, paprasčiausiai pasikonsultuokite su pardavėjais, kurie jums galės patarti, kokios galimybės gali būti pačiomis palankiausiomis. Nesvarbu, kur pirksite aksesuarus – internetu ar fizinėje parduotuvėje, bet kuriuo atveju galite tikėtis profesionalios konsultacijos.

   

 • Galaxy S8 Plus +

  Samsung s8 Plus + telefonų dėklai geriausia kaina

  Šiandien Samsung telefonai yra vieni populiariausių, tad nieko nuostabaus, kad gana dažnai yra ieškoma, kur Samsung s8 Plus + telefonų dėklai yra parduodami geriausiomis kainomis. Pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažos, tad kiekvienoje situacijoje galėsite atrasti tokių pasiūlymų įsigyti dominančios produkcijos, kurie jums būtų pačiais palankiausiais. Dažnais atvejais yra pasirenkamos internetinės parduotuvės, kuriose galima rasti prekių iš tiesų palankiomis kainomis, ir paieška internetinėje erdvėje tikrai nepareikalaus ypatingai daug laiko ir pastangų.

  Rinkitės iš gausybės siūlomų dėklų

  Vienas populiariausių pasirinkimų yra silikoniniai dėklai, dedami ant nugarinės telefono pusės. Šių dėklų kaina yra viena mažiausių, tad galima dažnai keisti dėkliukus. Taip pat ir plastikiniai dėklai yra gana nebrangūs, tad tuo atveju, jei norima rasti pigiausią pasirinkimą, tokie telefonų dėklai gali tikrai puikiai pasiteisinti. Tai gali padėti apsaugoti telefoną nuo subraižymų ar net sušvelninti smūgį, jei telefonas nukristų. Įsitikinsite, kad tikrai viais atvejais yra galima susirasti tokių plastikinių ar silikoninių telefonų dėklų, kurie ne tik tiktų jūsų turimam telefonui, bet taip pat atspindėtų ir jūsų nuotaiką – juk telefonų dėklų dizainų pasirinkimas šiandien yra milžiniškas. Gana dažnas pasirinkimas yra ir atverčiami dėklai, galintys apsaugoti ne vien tik nugarinę, bet taip pat ir priekinę telefono dalį. Tai gali padėti apsaugoti telefono ekraną nuo susibraižymų, tad jums nereikės nerimauti, kad rankinėje ar kišenėje gulintis telefonas gali įgyti tam tikrų defektų. Jei yra norima, kad telefono dėklo netektų dažnai  keisti, ir jis tarnautų kuo ilgesnį laiką, puikiu pasirinkimu gali būti originalūs dėklai. Nors jie kainuoja brangiau, o pasirinkimas nėra labai platus, tačiau galėsite būti garantuoti, kad originalūs dėkliukai tarnaus iš tiesų ilgą laiką. Dar viena pasirinkimo galimybė – tai odiniai dėklai, kurie atrodo solidžiai ir estetiškai, ir nesvarbu, kaip dažnai varstysite atveriamą dėklą, galite būti garantuoti, kad jis tarnaus iš tiesų ilgą laiką.

  Rinkitės tinkamiausią pardavėją

  Įvairiems telefonams skirti dėkliukai, pavyzdžiui, Samsung s8 Plus + telefonų dėklai, parduodami įvairiose prekybos vietose, tad visada galite pasirinkti tokius pardavėjus, kurie galėtų jums pasiūlyti prekių pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Palyginti kainas galėsite vos per kelias akimirkas, o tuomet, jei norėsite, kad dėklas būtų pristatytas kuo greičiau, galėsite pasidomėti, per kiek laiko pardavėjas siūlo pristatyti prekes. Labai didelė tikimybė, kad jums neteks sugaišti pernelyg daug laiko, kol pavyks atrasti pačius tinkamiausius pardavėjus, ir tuomet beliks pateikti savo užsakymą. Palanku yra tai, kad  užsisakyti dominančių prekių yra galima bet kuriuo patogiu metu, tad visai nesvarbu, kada tam atrasite šiek tiek laisvo laiko – juk internetinės parduotuvės dirba visą parą, taigi, ir prekių galima užsisakyti jums palankiu metu.

   

 • Galaxy S8

  Samsung s8 telefonų dėklai: galimybė rinktis iš gausybės prekių

  Telefonų dėklų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad visada galima atrasti tokius, kurie labiausiai tiktų turimam mobiliam įrenginiui. Jei jus domina Samsung s8 telefonų dėklai, tokiu atveju rasite iš tiesų didelį šių dėklų pasirinkimą, ir galėsite nuspręsti, kurį jų vertėtų pasirinkti. Tam tikrais atvejais dėklus nusprendžiama rinktis pagal tai, kokia yra jų kaina – juk originalūs dėkai kainuoja brangiau, tačiau visada svarbu įsitikinti, kad dėklas užtikrins pakankamą telefono apsaugą ir tarnaus pakankamai ilgą laiką. Visada verta atsiminti posakį, kuriame teigiama, kad taupūs žmonės moka du kartus, taigi, ir renkantis telefono dėklą  pirmiausia vertėtų įsitikinti jo kokybe, o jau tada bus galima palyginti, kokias dėklų kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai.

  Iš ko pagaminti dėklai?

  Šis kriterijus visada yra vienas svarbiausių. Pavyzdžiui, silikoniniai dėkai yra gana minkšti ir galintys apsaugoti nugarinę telefono dalį. Kadangi silikoniniai dėklai yra nebrangūs, juos galima dažnai keisti, ir visada rasite įvairaus dizaino dėklų, kurie jums labiausiai patiktų. Taip pat gana dažnas pasirinkimas yra plastikiniai dėklai, kurių kaina taip pat yra gana nedidelė, o tuomet, jei norima, kad dėklas tarnautų kuo ilgesnį laiką, geriausiu pasirinkimu gali būti odiniai laikai, kurie visada atrodo labai solidžiai ir estetiškai. Nors šių dėklų kaina paprastai yra didesnė nei plastikinių arba silikoninių, tačiau jie tarnauja ilgesnį laiką. Kai norim apsaugoti ne vien tik telefono nugarinę dalį, bet taip pat ir telefono ekraną, galima pagalvoti apie atverčiamų dėklų pasirinkimą. Atverčiami dėklai yra patogūs naudoti, ir jie gali būti pritaikomi įvairiems telefonams.

  Telefonų dėklai palankiausia kaina

  Žinoma, pirkėjus gana dažnai domina tai, kur telefonų dėklai gali būti perkami palankiausiomis sąlygomis. Dažnais atvejais yra svarbu ne vien tik tai, kiek kainuoja telefonų dėklai, bet ir tai, kaip galima pateikti užsakymą ir atsiskaityti, bei kiek laiko tenka laukti, kol prekės bus pristatytos. Palyginti telefonų kainas neturėtų būti labai sudėtinga – galėsite tiesiog apsilankyti internetinėse parduotuvėse, kuriose yra siūloma įsigyti dėklų, ir palyginti, ką siūlo skirtingi pardavėjai. Be jokios abejonės, kiekvienu atveju tikrai atrasite tokias pasirinkimo galimybes, kurios geriausiai pasiteisintų, o palyginę, per kiek laiko siūloma pristatyti prekes, galėsite priimti tam tikrą sprendimą.

  Taigi, jei jus domina Samsung s8 telefonų dėklai ar kitiems telefonams skirti dėkliukai, naudodamiesi internetine paieška tikrai labai greitai galėsite rasti būtent tai, ko ieškote. Nors tam tikrais atvejais yra manoma, kad internetu perkamų prekių gali tekti laukti pernelyg ilgą laiką, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir tuo galėsite įsitikinti patys. Taigi, ieškokite, ir tikrai atrasite pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.

   

 • Galaxy S7

  Samsung s7 telefonų dėklai – vieni populiariausi

  Telefonų dėklai padeda apsaugoti mobilųjį įrenginį nuo smulkių subraižymų ar net smūgių, todėl norintys, kad telefonas tarnautų kuo ilgesnį laiką, dažnais atvejais nusprendžia pasirinkti telefonų dėklus, kurių šiandien rasime tikrai platų pasirinkimą. Populiariausi – Samsung s7 telefonų dėklai, kurie gali būti įvairių tipų ir skirtingų dizainų. Norintys atrasti tinkamiausią telefono dėklą paprasčiausiai gali pasidomėti, ką gali pasiūlyti įvairūs skirtingi pardavėjai, ir visada bus galima atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

  Kokie Samsung s7 telefonų dėklai gali geriausiai pasiteisinti?

  Plastikiniai dėklai yra vieni pigiausių. Paprastai jie yra dedami ant nugarinės telefono pusės, kurią padeda apsaugoti nuo įbrėžimų. Taip pat gali būti pasirenkami ir silikoniniai dėklai, kurie yra tokio pat tipo, kaip ir plastikiniai – jie galės apsaugoti nuo susibraižymų ir sušvelnins smūgį, jei telefonas nukris ant žemės. Taip pat gana dažnais atvejais norima apsaugoti ne vien tik nugarinę telefono pusę, bet taip pat ir įrenginio ekraną. Tą padaryti tikrai nebus labai sudėtinga, nes galėsite pasirinkti ekrano plėvelę arba atverčiamą dėklą. Pastarasis pasirinkimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, nes toks dėkliukas leis patogiai naudotis telefonu, o įrenginys bus apsaugotas iš abiejų pusių.  Atverčiami dėklai gali turėti iškirptą dalį, kad visada matytumėte telefono ekraną, pavyzdžiui, tai yra patogu tada, kai norima pasižiūrėti, kiek šiuo metu yra valandų, ir ar nėra praleistų skambučių.

  Visada tikimasi, kad pasirinkti dėklai tarnaus kuo ilgesnį laiką, tad svarbu pasirūpinti, kad būtų pasirenkamos tinkamos prekės. Originalūs dėklai visada tarnauja ilgiau, tad verta ieškoti telefonų gamintojų siūlomų dėklų, kurie yra pritaikyti tam tikram telefonui. Taip pat puikia pasirinkimo galimybe gali būti ir odiniai dėkai, kurie greitai nenusidėvi, ir visada atrodo labai estetiškai. Visada yra galima pasidomėti, kokie Samsung s7 telefonų dėklai yra vertinami palankiausiai – juk šis telefono modelis yra tikrai labai populiarus, tad ir dėkliukai  yra perkami pakankamai dažnai.

  Kur pirkti telefonų dėklus?

  Įvairūs dėklai yra siūlomi daugybėje įvairių skirtingų pardavimo vietų, tad kiekvienu atveju bus galima nuspręsti, kur vertėtų įsigyti šios produkcijos. Pastaruoju metu gana dažnai nusprendžiama telefonų dėklų paiešką pradėti internetu, ir ši galimybė gali būti iš tiesų palanki: pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui, silikoniniai dėklai, iš tiesų greitai rasite pardavėjus, kurie galėtų pasiūlyti dominančių prekių, ir galėsite rinktis iš tikrai plataus prekių asortimento. Palanku yra tai, kad dėklai, parduodami internetu, neretais atvejais kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, taigi, tai gali padėti sutaupyti pinigų. Be jokios abejonės, visada verta pasidomėti, ką gali pasiūlyti įvairūs skirtingi pardavėjai, ir netrukus galėsite įsigyti tam tikrų jus dominančių prekių.

   

 • Galaxy S7 Edge

  Samsung s7 edge telefonų dėklai: kur įsigyti?

  Šiandien įvairių siūlomų telefonų dėklų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada bus galima nuspręsti, kokį telefono dėklą vertėtų pasirinkti. Vis dėto, neretai kyla klausimas, kur pirkti telefonų dėklus – juk visada yra tikimasi, kad pasirinktos prekės bus kokybiškos, o jų kaina nebus labai didelė. Jei jus domina tam tikri konkrečių telefonų modelių dėkliukai, pavyzdžiui, Samsung s7 edge telefonų dėklai, tokiu atveju jums gali praversti internetinė paieška – pagal tam tikrus raktinius žodžius labai greitai galėsite atrasti ieškomas prekes, kurias užsisakyti bus tikrai labai paprasta. Pardavėjų, kurie prekiauja telefonų dėklais, yra tikrai nemažai, tad kiekvienu atveju bus galima nuspręsti, kurias galimybes rinktis yra palankiausia.

  Kokie dėklai geriausiai pasiteisins?

  Dažnais atvejais keliamas klausimas, kokie telefonų dėklai gali būti geriausiu pasirinkimu. Vienas populiaresnių pasirinkimų – tai silikoniniai dėklai, kurie dedama ant nugarinės telefono dalies, ir leidžia apsaugoti mobilųjį įrenginį nuo įvairių smulkių pažeidimų. Taip pat puikia pasirinkimo galimybe gali būti ir plastikiniai dėklai, kurių kaina, kaip ir silikoninių dėkliukų, yra gana nedidelė. Kadangi ir vienų, ir kitų dėklų pasirinkimas tikrai nėra siauras, kiekvienu atveju bus galima rasti tokių dėkliukų, kurie patiktų labiausiai. Jei norisi, kad telefono apsauga būtų kuo didesnė, gali pasiteisinti atverčiami dėklai, kurie dengia ne vien tik nugarinę telefono dalį, bet taip pat ir ekraną. Nors kartais baiminamasi, kad atverčiamą dėklą bus nepatogu naudoti, tačiau dėl to nerimauti tikrai nereikėtų – kai kurie atverčiami dėkai taip pat turi ir iškirptas dalis, kurios leidžia iš karto pamatyti, kiek šiuo metu yra valandų, ir ar nėra praleistų įvykių. Žinoma, visada norima, kad dėkai būtų ilgaamžiai, tad puikiu pasirinkimu gali būti originalūs dėklai.

  Kokią pardavimo vietą pasirinkti?

  Jei nuspręsite pirkti internetu, tokiu atveju pagal tam tikrus raktinius žodžius labai greitai galėsite rasti dominančių prekių. Pavyzdžiui, jei jus domina odiniai dėklai, pagal tokius raktažodžius iš tiesų labai greitai galėsite rasti tam tikrus pardavėjus, ir galėsite nuspręsti, iš kurio jų vertėtų įsigyti prekių. Konkrečiam modeliui pritaikytos prekės, pavyzdžiui, Samsung s7 edge telefonų dėklai, siūlomi daugybėje įvairių internetinių parduotuvių, tad galite palyginti, ką siūlo skirtingi pardavėjai. Pavyzdžiui, galite pasidomėti, kur prekės yra siūlomos pačiomis geriausiomis kainomis – juk skirtingų pardavėjų nustatyti įkainiai gali labai skirtis. Taip pat galite įvertinti, kaip apie įvairias parduotuves atsiliepia klientai, ir kurios jų siūlo greičiausią prekių pristatymą. Be jokios abejonės, kiekvienu atveju tikrai atrasite tokių internetinių parduotuvių, kurios galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius, ir netrukus galėsite nuspręsti, kur vertėtų įsigyti tam tikrų dominančių prekių. Taigi, ieškokite, ir tikrai atrasite pačias palankiausias pasirinkimo galimybes, galinčias puikiai pateisinti jūsų lūkesčius.

   

   

   

 • Galaxy S6

  Samsung galaxy s6 telefonų dėklai – vieni  populiariausių

  Samsug telefonai populiarumu lekia daugybę šiuolaikinių gamintojų produktų, todėl nieko stebėtino, kad populiarūs ne tik Samsung telefonai, bet taip pat ir jiems skirti aksesuarai, kurių pasirinkimas – labai platus. Samsung galaxy s6 telefonų dėklai  yra vieni populiariausių šio gamintojo telefonų aksesuarų, todėl neretai teiraujamasi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausias prekes. Taigi, į ką svarbiausia atsižvelgti?

  Dėklo tipas

  Samsung galaxy s6 telefonų dėklai  gali būti įvairių tipų: pardavėjai siūlo rinktis  ant galinės telefono dalies dedamus dėklus, atverčiamus dėklus, taip pat ir įmaunamus, ir t.t. Pagalvokite, koks dėklo tipas galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu: ant galinės dalies dedamų dėklų pasirinkimas yra didžiausias, jų kaina yra mažesnė nei kitų galimų pasirinkimų, tačiau tokie dėklai neapsaugo telefono ekrano, todėl teks rinktis ir papildomą telefono apsaugą, pavyzdžiui, apsauginę plėvelę. Atverčiami dėklai pasiteisina dėl to, kad jie apsaugo ir priekinę telefono dalį, todėl gali būti naudojami ir tada, kai telefonas neturi apsauginės plėvelės. Įmaunami telefonų dėklai dabar jau yra praradę savo populiarumą, tačiau taip pat gali būti pasirenkami ir tokie dėklai – jie padės apsaugoti telefoną nuo nešvarumų bei galimų pažeidimų.

  Dėklų gamintojas

  Pirkėjai visada norėtų, kad Samsung galaxy s6 telefonų dėklai  būtų tikrai kokybiški ir tarnautų ilgą laiką, todėl rinkitės patikimus gamintojus, kurie garsėja nepriekaištinga gaminių kokybę. Jei bus pasirenkami originalūs Samsung galaxy s6 telefonų dėklai, galėsite būti užtikrinti, kad tokie dėklai tarnaus tikrai ilgą laiką, tad jums nereikės rūpintis seno dėklo keitimu nauju.

  Dėklų dizainas

  Siūlomi labai įvairūs Samsung galaxy s6 telefonų dėklai, tad kiekvienu atveju galėsite pasirinkti tokius, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Be jokios abejonės, rasite įvairių spalvų telefonų dėklų, kurie bus papuošti įvairiais užrašais, marginti raštais bei piešiniais. Et ir tada, jei jums svarbiausia, kad aksesuarai būtų kuo originalesni, tikrai galėsite atrasti jums labiausiai patinkančių dėklų.

  Kaina

  Taip pat neretai yra domimasi, kiek kainuoja Samsung galaxy s6 telefonų dėklai . Kadangi pardavėjų, kurie siūlo tokią produkciją, yra ne taip ir mažai, tikrai visada bus galima pasirinkti tokius pardavėjus, kurie galėtų pasiūlyti produkciją pačiomis geriausiomis kainomis. Jei norite greičiau atrasti tokių pardavėjų, tiesiog pasinaudokite internetine paieška – ji tikrai padės jums greitai ir paprastai atrasti tinkamiausias parduotuves, kuriose Samsung galaxy s6 telefonų dėklai  yra siūlomi pačia geriausia kaina.

  Taigi, visai nesvarbu, kokio dėklo ieškote, kiekvienu atveju atrasite tokias pardavėjų siūlomas prekes, kurios galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Pardavėjai jums pasiūlys tikrai labai platų įvairių telefonų dėklų pasirinkimą, tad jūs galėsite nuspręsti, kokios galimybės gali būti pačiomis geriausiomis, ir beliks įsigyti patikusias prekes.

   

   

   

   

   

 • Galaxy S6 Edge

  Samsung Galaxy S6 EDGE stilingas mobilus telefonas. Tokiam telefonui yra sunku rasti dėkla, nes telefono ekranas yra su užlenktais šonais.

  Telefonų Dėklai internetinė parduotuvė  gali Jums pasiūlyti dydėliį pasirinkimą. Tūrime odinius dėklus, atverčiamus į šona , plastikinius dėklus ir silikoninius.

 • Galaxy S6 Edge+

  Samsung Galaxy S6 EDGE PLUS Stilingas mobilus telefonas. Siūlome Jūms apsaugoti savo telefoną nuo subraižymų, dulkių ar įbrėžimų. Pas mus galite išsirinkti atverčiamus dėklus iį šoną, silikoninius dėklus kurie apsaugos telefoną nuo drėgmės ir dulkių. Odiniai dėklai, plastikiniai ir aukščiausios kokybės dėklai.

 • Galaxy S5

  Samsung Galaxy s5 telefonų dėklai. Parduodame aukštos kokybės Samsung dėklus - tūrime silikoninius dėklus, plastikinius, odinius, atverčiamus dėkliukus. Dėklų kaina nuo 0,99 € Pristatoma po visa Lietuvą

 • Galaxy S5 Mini

  Parduodame Samsung Galaxy S5  mini telefonų dėklus. Didėlis pasirinkimas dėklų ir greitas pristatymas. Galime pasiūlyti silikoninius dėklus, plastikinius, odinius ir atverčiamus dėklus. Telefono dėklas padės apsaugoti Jūsų telefoną nuo subraižymų, dulkių ar drėgmės

 • Galaxy S4

  Samsung Galaxy S4 telefonų dėklai - didėlis pasirinkimas, gera kokybė, greitas pristatymas.  Siūlome didėli pasirinkimą Samsung s4 telefonų dėklų, tūrime odinius, plastikinius, silikoninius dėklus. 

 • Galaxy S4 mini

  Samsung Galaxy S4 mini i9195 telefonų dėklai, silikoniniai, odiniai iš plastiko. Greitas pristatymas po visa Lietuvą. Pasiūlysime gera kaina. 

 • Galaxy S3

  Samsung Galaxy S3 mobiliųjų telefonų dėklai. Didėlis pasirinkimas, greitas dėklų pristatymas. Išsirinkite Jūms patinkanti dėklą.

 • Galaxy A3 2017

  Samsung Galaxy A3 2017 metų modelis- išsirinkite Jūms patinkanti telefono dėklą. Didėlis dėklų pasirinkimas, silikoniniai telefono dėklai, plastikiniai, odiniai ir originalūs. Samsung A5 2017 dėkliuku ssiunčiame į visus Lietuvos miestus. Pristatymas 2d.d. priklauso nuo pašto

 • Galaxy A3 2016

  Siūlome Jums įsigyti naujo modėlio Samsung A3 2016 dėklus. Galite išsirinkti savo telefonui atverčiamus, odinius arba silikoninius dėklus. Prekes atsiūsime per kelias darbo dienas. 

 • Galaxy A3

  Samsung Galaxy A3 telefonų dėklai. Galime Jums pasiūlyti silikoninius, plastikinius ir odinius dėklus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite didžiausią dėklų pasirinkimą.  Samsunga A3 atyverčiami dėklai puikiai apsaugos telefono galinę nugarėlę ir pati ekraną nuo įbrėžimų. Nukritus telefonui su atverčiamu dėklu žymiai sumažėja telefono dūžio tikimybė

 • Galaxy A5 2017

  Naujausio modelio Samsung A5 2017 metų modelis- tūrime didėli pasirinkimą telefonų dėklų. Prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus. 

  Dėklai- silikoniniai, plastikiniai, odiniai ir originalūs

 • Galaxy A5 2016

  Samsung Galaxy A5 2016 Telefonų dėklai už patrauklia kaina. Dėklai puikiai apsaugo telefono galine nugarėle arba  net pati ekraną nuo subraižymų.

 • Galaxy A5

  Siūlome Jūms įsigyti naujus , gražius ir patogius Samsung A5 telefonų dėklus.  Atsiųsime Jums dėklus į artimiausią paštą arba i Jūsų namus. Mūsų siūlomų dėklų kainos yra prieinamos Visiems

 • Galaxy A6 Plus 2018
 • Galaxy A6 2018
 • Galaxy A7 2018
 • Galaxy A8 Plus 2018
 • Galaxy A8 2018
 • Galaxy A9 2018
 • Galaxy J1 2016

  Samsung J1 2016 mobiliųjų telefonų dėklai. Dėklus siunčiame į visus Lietuvos miestus. 

 • Galaxy J3 2017
 • Galaxy J3 2016

  Samsung J3 2016 mobiliųjų telefonų dėklai. 

 • Galaxy J4 2018
 • Galaxy J5 2016

  Samsung Galaxy J5 2016 metų telefono dėklai. Siunčiame dėkliukus į visus Lietuvos miestus, be poilsio dienų.

 • Galaxy J5

  Samsung Galaxy J5 telefonų dėklai. Čia galite išsirinkti sau tnkamą telefonų dėklą. Tūrime odinius, atverčiamus dėklus, silikoninius dėkliukus. 

 • Galaxy J6 2018
 • Galaxy J6 Plus 2018
 • Galaxy J7 2016

  Samsung Galaxy J7 mobiliųjų telefonų dėklai inernetu. 

 • Galaxy J7 2017

  Samsung Galaxy J7 mobiliųjų telefonų dėklai. Tūrime didėli pasirinkima dėklų. Parduodame atverčiamus, odinius, silikoninius ir plastikinius telefonų dėklus

 • Galaxy J8 2018
 • Galaxy Note 9
 • Galaxy Note 8

  Samsung Galaxy Note 8 mobiliųjų telefonų dėklai.

 • Galaxy Note 7

  Dėja telefonai yra atšaukti - bet pasitaiko pas kažka nesprogo  telefonas. Ir mes JUMS galime pasiūlyti SAMSUNG NOTE 7 dėklus

 • Galaxy Note 5

  Samsung Galaxy NOTE5 dėklai - didėlis pasirinkimas dėklų telefonams. Tūrime odinius, plastikinius, silikoninius ir atverčiamus telefonų dėklus. Prekės pristatome į namus. Greitas prekių išsiūntimas

 • Galaxy Note 4

  Samsung Galaxy NOTE 4 - galime JUms pasiūlyti aukštos kokybės telefonų dėklus. Tūrime silikoninius dėklus kurie puikiai apsaugo galine nugarėle, apsaugo nuo dulkių. Priekiaujame atverčiamais dėklai kurie apsaugos ir Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų. Greitai pristatome visoje Lietuvoje.

 • Galaxy Note 3

  Samsung Galaxy Note 3 N9005 telefonų dėklai - Internetinė parduotuvė Telefonu-deklai.lt pasiūlys Jums didžiuli dėklų pasirinkimą

 • Galaxy E5

  Nauji, grąžus ir stlingi Samsung Galaxy E5 telefonų dėklai. 

 • Galaxy E7

  Parduodame Smasung Galaxy E7 telefonų dėklus. Mūsų siūlomi dėklai yra geros kokybės. Greitai ir skalndžiai dėklus pristatysime bet kur Lietuvoje. Mes tūrime turbut didžiausią tel. dėklų pasirinkimą.

 • Galaxy Grand Prime

  Samsung Galaxy Grand Prime telefonų dėklai, atverčiami dangteliai dėklai, silikoniniai dėklai, odiniai dėklai, plastikiniai telefonų dėklai .

 • Galaxy Alpha

  Samsung Galaxy ALPHA dėklai telefonams. Siūlome platų telefonų dėklų asortimentą. 

  Telefonų dėklas puikiai apsaugos telefono galine nugarėlę, mobilaus telefono šonus

 • Galaxy Trend

  Samsung galaxy Trend telefonų dėklai.

 • Galaxy Grand Neo

  Samsung Galaxy Grand Neo telefonų dėklai. Čia galite išsirinkt Jūms patinkanti telefono dėkla. Dėklus siunčiame į visus Lietuvos miestus. Užsakant didesni kiekį prekių siunčiame NEMOKAMAI

 • Galaxy Core Prime

  Samsung core Prime telefonų dėklai. Didėlis pasirinkimas dėklų, nuo odinių iki plastikinių. Siunčiame į visus Lietuvos miestus

 • Galaxy Xcover 3

  Samsung Galaxy Xcover 3 mobiliųjų telefonų dėklai. Didžiausias dėkliuku pasirinkimas, galime pasiūlyti įvairių dėklų.

 • Galaxy Xcover 4

  Samsung galaxy Xcover 4 mobiliųjų telefonų priedai internetu - dėklai ir aksesuarai

 • Galaxy S9 Plus
 • Galaxy J4 Plus 2018
 • Galaxy S10
 • Galaxy S10 Lite
 • Galaxy S10 Plus
 • Galaxy M20
 • Galaxy M10
 • Galaxy A50
 • Galaxy A40
 • Galaxy A70
 • Galaxy A10
 • Galaxy A20E
 • Galaxy A30
 • Galaxy A10E
 • Galaxy Note 10
 • Galaxy Note 10 Plus
 • Galaxy A80
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 2053 dalykų

Kokie gali būti Samsung dėklai?

Samsung telefonų modelių pasirinkimas yra vienas didžiausių, tad ir dėklų šiems telefonams rasime tikrai nemažai. Samsung dėklai gali būti labai įvairūs, tad kiekvienas pirkėjas galės atrasti tokių, kurie labiausiai patiktų. Pirkti dėklus galima įvairiose specializuotose telefonų aksesuarų parduotuvėse, mobiliųjų telefonų parduotuvėse ar taisyklose, taip pat juos galima pirkti ir internetu. Kadangi tokios produkcijos pasirinkimas tikrai nėra siauras, gana dažnai keliamas klausimas, kaip galima būtų išsirinkti patį tinkamiausią dėklą. Taigi, į ką svarbu atsižvelgti?

Iš ko pagamintas dėklas?

Paprastai yra tikimasi, kad dėklas tarnaus pakankamai ilgą laiką, tad puikiu pasirinkimu gali būti odiniai dėklai. Jie yra vieni patvariausių, atsparūs aplinkos poveikiui, lankstymui ir subraižymams, tad tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti. Taip pat dėkliukai gali būti pagaminti iš plastiko ar silikono – tokie Samsung dėklai paprastai kainuoja pigiau. Taigi, pagalvokite, kokios medžiagos galėtų geriausiai pasiteisinti, ir tai gali turėti įtakos pasirinkimui. Apsispręsti gali padėti ir interneto vartotojų atsiliepimai apie tam tikrus konkrečius dėklus.

Įvairių tipų telefonų dėklai

Samsung dėklai gali būti atverčiami (dėklai-knygelės), taip pat galima rinktis dėkliukus, kurie apsaugo tik nugarinę telefono pusę. Rečiau pasirenkami įmaunami dėklai, tačiau taip pat yra galimybė pirkti tokius dėklus. Dėklai-knygelės, priešingai nei nugarinės dalies dėkliukai, padeda apsaugoti ir telefono ekraną, todėl nereikia papildomai naudoti apsauginės telefono plėvelės. Vis dėlto, nugarinės dalies dėkliukai yra kiek patogesni: atsiliepiant į skambučius nereikia  atversti dėkliuko. Taip pat galima rasti ir tokių dėklų-knygelių, kurie turėtų išpjovimus, leidžiančius atsiliepti į skambučius neatverčiant priekinės dėklo pusės.

Rinkitės pagal telefono modelį

Kadangi šiandien Samsung telefonų modelių yra tikrai nemažai, visada yra svarbu tai, kad dėklas tiktų konkrečiam telefono modeliui. Skirtingų Samsung modelių telefonai skiriasi savo dydžiu, todėl neapsigaukite ir rinkdamiesi būkite atidūs. Pardavėjai visada galės jums patarti, koks dėkliukas geriausiai tiktų jūsų telefonui, o tuomet, jei dėklą pirksite internetu, galėsite paprasčiausiai pasirinkti dominančią prekių kategoriją, ir čia rasite visus reikiamo modelio dėklus. 

Samsung dėklai