Samsung telefonų dėklai ir apsauginės ekrano plėvelės (3)


Subkategorijos

 • Samsung dėklai

  Kokie gali būti Samsung dėklai?

  Samsung telefonų modelių pasirinkimas yra vienas didžiausių, tad ir dėklų šiems telefonams rasime tikrai nemažai. Samsung dėklai gali būti labai įvairūs, tad kiekvienas pirkėjas galės atrasti tokių, kurie labiausiai patiktų. Pirkti dėklus galima įvairiose specializuotose telefonų aksesuarų parduotuvėse, mobiliųjų telefonų parduotuvėse ar taisyklose, taip pat juos galima pirkti ir internetu. Kadangi tokios produkcijos pasirinkimas tikrai nėra siauras, gana dažnai keliamas klausimas, kaip galima būtų išsirinkti patį tinkamiausią dėklą. Taigi, į ką svarbu atsižvelgti?

  Iš ko pagamintas dėklas?

  Paprastai yra tikimasi, kad dėklas tarnaus pakankamai ilgą laiką, tad puikiu pasirinkimu gali būti odiniai dėklai. Jie yra vieni patvariausių, atsparūs aplinkos poveikiui, lankstymui ir subraižymams, tad tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti. Taip pat dėkliukai gali būti pagaminti iš plastiko ar silikono – tokie Samsung dėklai paprastai kainuoja pigiau. Taigi, pagalvokite, kokios medžiagos galėtų geriausiai pasiteisinti, ir tai gali turėti įtakos pasirinkimui. Apsispręsti gali padėti ir interneto vartotojų atsiliepimai apie tam tikrus konkrečius dėklus.

  Įvairių tipų telefonų dėklai

  Samsung dėklai gali būti atverčiami (dėklai-knygelės), taip pat galima rinktis dėkliukus, kurie apsaugo tik nugarinę telefono pusę. Rečiau pasirenkami įmaunami dėklai, tačiau taip pat yra galimybė pirkti tokius dėklus. Dėklai-knygelės, priešingai nei nugarinės dalies dėkliukai, padeda apsaugoti ir telefono ekraną, todėl nereikia papildomai naudoti apsauginės telefono plėvelės. Vis dėlto, nugarinės dalies dėkliukai yra kiek patogesni: atsiliepiant į skambučius nereikia  atversti dėkliuko. Taip pat galima rasti ir tokių dėklų-knygelių, kurie turėtų išpjovimus, leidžiančius atsiliepti į skambučius neatverčiant priekinės dėklo pusės.

  Rinkitės pagal telefono modelį

  Kadangi šiandien Samsung telefonų modelių yra tikrai nemažai, visada yra svarbu tai, kad dėklas tiktų konkrečiam telefono modeliui. Skirtingų Samsung modelių telefonai skiriasi savo dydžiu, todėl neapsigaukite ir rinkdamiesi būkite atidūs. Pardavėjai visada galės jums patarti, koks dėkliukas geriausiai tiktų jūsų telefonui, o tuomet, jei dėklą pirksite internetu, galėsite paprasčiausiai pasirinkti dominančią prekių kategoriją, ir čia rasite visus reikiamo modelio dėklus. 

 • Samsung apsauginės ekrano plėvelės

  Samsung telefonų apsauginės ekrano plėvelės puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų. Labai gera apsauga pasižymi grūdintas stiklas kitaip vadinamas TEMPERED GLASS apsaugos telefoną nuo ekrano dūžio ir įbrėžimų. Pigiau nusipirkti  ekrano apsaiginę plėvelę negu keisti šimtus eurų kainuojantį LCD ekraną. Susidėvėjus plėveliai ja lengvai pakeisite į naują

 • Samsung planšečių priedai

  Samsung Galaxy TAB Planšetinių kompiuterių apsauginės plėvelės , grūdinto stiklo apsauga ir įvairūs priedai. Didėlis pasirinkimas, siūnčiame į visus miestus. 

 • Samsung Telefonų dalys

  Samsung Telefonų dalys internetu . Apsauginiai LCD ekranai akumuliatoriai ir kitos dalys

puslapyje
Rodoma 61 - 90 iš 1776 dalykų

Didėlis pasirinkimas odinių, palstikinių ir silikoninių  Samsung telefonų dėklų. Tūrime beveik visiems samsung modeliams skirtus apsauginius dėklus. Taip pat siūlome apsaugines ekrano plėvelės yra ir grūdinto stiklo ekrano apsauga. Mes galime Jūms pasiūlyti geriausias kainas. 

SAMSUNG